Uczestnicy

PRZEJDŹ
NIŻEJ
>
Cytaty
 • Prawdziwy charakter
  człowieka kształtują
  oceany, pola bitew i górskie szczyty...

 • „Są tylko trzy prawdziwe dyscypliny sportowe, wyścigi samochodowe, walki byków i alpinizm, reszta to tylko gry”

  Ernest Hemingway

 • „Aby zdobyć najbogatsze doświadczenia i zaznać  największe radości, trzeba po prostu wybrać życie niebezpieczne”     Fryderyk Nietzsche.

 •  

  "Każdy mógłby wygodnie chodzić po ulicach miast i podróżować. Ale góry są wyzwaniem, prowokują istotę ludzką do wysiłku. Są zachętą, by wznosić się coraz wyżej. Ku Stwórcy" Jan Paweł II

 • „Nie patrz w dół. W dół nie patrz. Nie patrz w dół... Shrek! Ja w dół patrzę!”

zapisz się
na trekking

POGODA
NA MOUNT
EVEREST

sprawdź

Uczestnicy

 • Zbigniew Bąk

  lat 45, Warszawa

  Z powodzeniem łączy prowadzenie dwóch firm z realizacją własnych marzeń i pasji. Góry zamieszkały w jego sercu od pierwszych lat młodości gdy jako kilkulatek wędrował po nich wraz z rodziną. W póżniejszych czasach wraz z własną drużyną harcerską przemierzał polskie i czesko-słowackie góry. płetwonurek, uprawia żeglarstwo, boks. Poprzez swoją dzialalnosc i realizację ambitnych celow, stwarza warunki do dzialania, wzbudza w ludziach ich zasoby i motywacje, ale przede wszystkim zaraża swoimi pasjami poprzez działalność Stowarzyszenia Klub Alpinistyczny "Homohibernatus" zajmującej się organizacją wyjazdów we wszystkie zakątki naszego globu. Lider i autorytet z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu ponad 190-ciu wypraw w góry wysokie na całym Świecie od ponad 18 lat.

 • Krzysztof Kukla

  lat 41, Gliwice

  Mieszka i pracuje na Śląsku. Prywatnie ojciec czwórki chłopców w których juz zaszczepił pasje górską. Góry pokonuje na wszystkie możliwe sposoby: pieszo, rowerem, na fokach. Swoją przygodę z wysokimi górami rozpoczął wejściem na Mont Blanc, potem przyszła pora na Kaukaz i jego najwyższy szczyt Elbrus, następna w kolejce była Aconcagua, McKinley/Denali. W sierpniu 2017 wraz z najstarszym synem powrócił na Kaukaz by zdobyć Kazbek. Everest to marzenie jego życia, i kolejny szczyt w drodze do zdobycia Korony Ziemi.

 • Joanna Zielonka

  lat 43, Szczecin

  Fascynatka gór. Tam odnajduje piękno, spełnienie i wyzwania. Szuka odskoczni od codzienności i równowagi. Poprzez częste podróże po wszystkich kontynentach poszerza swoje horyzonty i przekonuje się, że coraz więcej pozostaje do odkrycia. Niezawodny kompan w najtrudniejszych chwilach, na którym zawsze można polegać. Zawsze pełna dobrego humoru. Everest to jej długoletnie marzenie. Dlaczego? Bo jest ...

 • Krzysztof Wieczorek

  lat 52, Nowa Ruda

  Emerytowany górnik, który pokochał góry i wszystko to z czym wspinacz walczy, jakie pokonuje trudy i radości, z kim dzieli zwycięstwa i porażki. Bliscy jego sercu są Żołnierze Wyklęci Niezłomni ,dlatego uczestniczy w organizacji biegów Tropem Wilczym,wydarzeniu patriotycznym "Przystanek Niepodległość". Jest również współfundatorem pierwszego na Dolnym Śląsku obelisku ku ich czci. Jest wolontariuszem w ekipie prof.Krzysztofa Szwagrzyka poszukującej pomordowanych żołnierzy niepodległościowego podziemia.Tą wyprawę na Everest chciałby oddać cześć Danucie Siedzikównie "Ince" i wszystkim Wyklętym.

Zobacz więcej: